Markem-Imaje 9410 to atramentowa drukarka małoznakowa (CIJ) stosowana w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym do nadruku dat, kodów partii i numerów serii. Druk Serwis 24 jako niezależny serwis drukarek CIJ naprawia i utrzymuje drukarki Markem-Imaje 9410 w całej Polsce.
Reagujemy na zgłoszenie w minuty, a technicy dojeżdżają do klienta w całym kraju.
Naprawę kończymy nadrukami testowymi w trybie produkcyjnym przy operatorze i instruktażem bieżącej obsługi.
Planowe przeglądy ograniczają nieplanowane przestoje i koszty eksploatacji. Wymieniamy filtry i materiały eksploatacyjne, dobieramy tusze i prowadzimy dokumentację serwisową urządzenia.
Atramenty, rozpuszczalniki i make-up do drukarek Markem-Imaje wysyłamy w całej Polsce. Zobacz: Tusze Markem-Imaje »
Nie — jesteśmy niezależnym serwisem drukarek CIJ wszystkich marek. Oznacza to konkurencyjne ceny, krótkie terminy i pełną obsługę 9410 bez uzależnienia od kanału producenta.
Koszt zależy od zakresu (diagnoza, naprawa, przegląd) i lokalizacji. Wycenę podajemy po zgłoszeniu — wypełnij formularz poniżej.
Reagujemy na zgłoszenie w minuty, a dojazd technika ustalamy według regionu. Obsługujemy całą Polskę.
Najczęściej to zabrudzona głowica lub niedrożność w układzie tuszu. Zgłoś usterkę — zdiagnozujemy przyczynę i przywrócimy prawidłową pracę drukarki.
Tak — obsługujemy m.in. Markem-Imaje 9410 i 9450 oraz inne drukarki CIJ tej marki.
Serwis Markem-Imaje 9450 · Serwis drukarek przemysłowych · Tusze Markem-Imaje
Napisz do nas — oddzwonimy i zdiagnozujemy problem. Serwis w całej Polsce.
Druk Serwis 24 jest serwisem niezależnym — nie jesteśmy autoryzowanym serwisem ani przedstawicielem marki Markem-Imaje. Wymienione nazwy i znaki towarowe należą do ich właścicieli i służą wyłącznie identyfikacji urządzeń, dla których świadczymy usługi.