Paszport roślin

Przedstawiamy Państwu możliwości drukowania paszportu roślin za pomocą drukarek Copilot o rozdzielczości 185 dpi. Istnieje możliwość drukowania na różnych powierzchniach: glina, plastik, tektura, szkło. Do dyspozycji mamy różne rodzaje atramentu:

  • olejowy do znakowania na tekturze, glinie, drewnie i innych powierzchniach chłonnych
  • solventowy (rozpuszczalnikowy) do drukowania na powierzchniach półmatowych, plastikach, papierze kredowym i innych nienasiąkliwych lub niechłonnych powierzchniach
  • UV utwardzamy światłem ultrafioletowym do zastosowań w szybkich aplikacjach i w miejscach o utrudnionej obsłudze operatorskiej.

Nasze drukarki Copilot nie wymagają przeglądów okresowych, wymiany filtrów, ani rozcieńczalników a ich prosta budowa sprawia, że są bezawaryjne.Wydajne 200ml lub 500ml pojemniki z atramentem pozwalają na setki tysięcy nadruków bez konieczności wymiany pojemnika. Drukarki Copilot umożliwiają również drukowanie w różnych kolorach a zmiana koloru jest bardzo łatwa i trwa tylko 5 minut.

Nadruku zgodne są z rozporządzeniem wykonawczym Komisji (UE) 2017/2313 z dnia 13 grudnia 2017 r. określającym specyfikacje dotyczące formatu paszportu roślin służącego przemieszczaniu na terytorium Unii oraz paszportu roślin służącego wprowadzaniu do strefy chronionej i przemieszczaniu w niej.

Prosimy o zapoznanie się z przykładowymi nadrukami.

1. Paszport nadrukowany na tekturowych doniczkach i wytłaczankach:

2. Nadruki na glinianych donicach:

3. Przykłady nadruków na innych powierzchniach m.in. z zastosowaniem atramentu utwardzanego światłem UV

Opis drukarek znajdują się w zakładce DRUKARKI

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wsparcia dla rozwiązań w Państwa zakładzie produkcyjnym – LINK