Serwis drukarek przemysłowych i systemów znakowania

usługa atramentu kałamarnicy

Dostarczamy rozwiązania

Squid Ink produkuje wszystkie popularne atramenty i solwenty sotosowane w znakowaniu przemysłowym. Gwarantujemy wysyłkę w ciągu 48 godzin.  99% zamówień na płyny eksploatacyjne wysyłamy tego samego dnia. Możemy również zabezpieczyć odpowiednie zasoby, aby 100% płynów było wysłanych w dniu zamówienia.

Nasze relacje z klientami koncentrują się na potrzebach zakładu i dostarczają rozwiązania ich problemów, zamiast dyktować zasady i procedury. Zwracamy szczególną uwagę na Twoje potrzeby i współpracujemy z Tobą, aby spełnić Twoje wymagania.

Autoryzowany dystrybutor Squid Ink

Autoryzowani sprzedawcy produktów Squid Ink mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze urządzeń do znakowania i są odpowiednio przeszkoleni, aby szybko znaleźć skuteczne rozwiązania problemów z kodowaniem i znakowaniem. Aby uzyskać informacje o dystrybucji w Twojej okolicy, zadzwoń pod numer +48 514 128 375 

Obsługa klienta

Zadzwoń pod numer +48 514 128 375   z zapytaniami dotyczącymi cen i numerów części, aby złożyć zamówienie lub sprawdzić status istniejącego zamówienia.

Serwis techniczny – Tusze i płyny

Zadzwoń do nas pod numer +48 514 128 375,  aby omówić problemy z otrzymaną partią atramentu lub inne potrzeby związane ze specjalnym kodem kreskowym lub systemem do znakowania produktów.

Serwis techniczny – systemy drukowania

Zadzwoń pod numer  +48 514 128 375  z pytaniami dotyczącymi instalacji i oprogramowania, problemami z jakością druku, problemami mechanicznymi lub pytaniami serwisowymi. Nasi technicy również służą pomocą, jeśli konieczne jest zwrócenie systemu w celu naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej.

Ponadto Druk Serwis 24 oferuje szereg opcji serwisowych i instalacyjnych dedykowanych systemom druku firmy Squid Ink oraz konkurencyjnych urządzeń do drukowania kodów kreskowych.

Możesz również skontaktować się z nami pod adresem
biuro@drukserwis24.com.pl