LOGO_DS24_wjpg

O nas

Druk Serwis 24 jest firmą zapewniającą kompleksowe rozwiązania w zakresie znakowania produktów oraz drukowania na kartonach. Z drugiej strony Druk Serwis 24 wspiera klientów w zakresie serwisu drukarek przemysłowych m. im. Linx, Hitachi oraz dostarcza materiały eksploatacyjne do druku przemysłowego w bardzo atrakcyjnych cenach. „Naszym priorytetem jest klient” to nasze motto, ale swoją renomę zawdzięczamy również dzięki temu, że w naszej polityce stawiamy na optymalny poziom cen oraz autoryzowaną współpracę z renomowanymi światowymi liderami w branży tj. firm DIGITAL INK Ltd.(GB) oraz SQUID INK MANUFACTURING (USA).

DZIAŁAMY NA POLSKIM RYNKU OD 2011 ROKU

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM
I SERWISEM DRUKAREK PRZEMYSŁOWYCH

W ofercie Druk Serwis 24 możemy znaleźć szeroki asortyment drukarek przemysłowych, które można odpowiednio dobrać i zastosować zależnie od potrzeb Klienta. W swojej działalności Druk Serwis 24 kieruje się przede wszystkim potrzebami klientów, optymalizacją kosztów i procesów produkcji oraz promocją technologii ukierunkowanych na ochronę środowiska. Kliencie, jesteśmy tu dla Ciebie!

Specjalizujemy się przede wszystkim w urządzeniach: LINX, HITACHI.

Nasza firma to przede wszystkim:

  • najwyższej jakości materiały eksploatacyjne
  • kompleksowa obsługa w zakresie drukarek atramentowych
  • wysokiej jakości materiały do przemysłowych urządzeń drukujących
  • konkurencyjne ceny produktów i usług.

Klienci, którzy nawiązują z nami współpracę stają się naszymi stałymi klientami, z którymi kooperacja pozwala na utrzymanie urządzeń w pełnej sprawności przy zachowaniu optymalnych kosztów eksploatacji.

Polecamy również wysokiej jakości:
– tusze i rozpuszczalniki do wszystkich rodzajów drukarek inkjet Linx, Hitachi, Videojet, Marsh, Domino, EBS, Imaje, Willet,
– folie do drukarek termotransferowych Videojet, Markem itp.

Wszystkie materiały pochodzą od brytyjskiego producenta firmy Digitl Ink, którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w Polsce.

Druk Serwis 24 Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem:

Digitl Ink Ltd.

Digitl Ink Ltd. Druk Serwis 24 Poland UK

Squid Ink Manufacturing

squid-ink-coding-and-marking-solutions-SQUID_USA_Poland